Takko Fashion

Takko Fashion Pozor: od hlavy k patě za méně než 850,- Kč

 
Rychle na nákupy!
Pokud se Vám mail nezobrazí správně, klikněte prosím zde.
 
 
Tak levné? Spěchejte, než se to rozkřikne!
 
 
   
Drazí zákazníci,

Se svými exkluzivními kupony můžete vnést do svého šatníku svěžest jara a ušetřit až 30 % až na čtyři z vašich jarních favoritů!

Užijte si výhodné nákupy
Váš Takko Fashion tým
 
 
 
 
 
30% sleva*
na jeden kus dle vašeho výběru
 
25% sleva*
na jeden kus dle vašeho výběru
 
25% sleva*
na jeden kus dle vašeho výběru
 
20% sleva*
na jeden kus dle vašeho výběru
 
 
Styly na každý den pod 850,- Kč
 
Buďte chytří a styloví zároveň: využijte svůj rozpočet a najděte si trendy oblečení za méně než 850,- Kč. A s kupony je to ještě levnější - získejte potřebnou inspiraci za cenu, která se vám zalíbí!
 
 
Džíny
Skinny Fit

499,- Kč
 
 
Tričko s dlouhým rukávem
Směs bavlny

299,- Kč
 
 
Džíny
Slim Fit

699,- Kč
 
 
Tričko
Natištěný text 

149,- Kč
 
 
 
Džíny 
Bootcut Fit

449,- Kč
Tričko
Potisk

99,- Kč
 
 
 
Joggingové kalhoty
Nápis

399,- Kč
Mikina s kapucí
Zadní potisk

399,- Kč
   
*Tuto kartu prosím předložte na pokladně v příslušné prodejně Takko Fashion. Další informace najdete pod takko.com/faq. Nelze kombinovat s jinými slevami/slevovými akcemi. Prospektové zboží a dárkové karty jsou z akce vyloučeny. Slevu získají pouze registrovaní zákazníci. Na jednu položku lze použít pouze jeden kupón. Slevu lze uplatnit pouze jednou. Proti použití vašich údajů pro reklamní účely můžete kdykoli písemně vznést námitku na adrese Takko Fashion s.r.o., Londýnské náměstí 853 / 1, 639 00 Brno - Štýřice, Czech Republic.
   
kara vyprodej reserved vyprodej dedoles slevový kupon sinsay vyprodej bon prix poštovné zdarma slevový kod dedoles slevovy kod decathlon vasky slevový kod planeo slevový kod lidl shop slevy lelosi slevovy kod slevový kupon dedoles lidl sleva 20 na vše slevovy kod lelosi darkovy poukaz zalando slevy lidl shop sleva lidl shop notino darkove sady bagind sleva hervis akce 2 1 cropp vyprodej Baťa slevový kód 25% honzovyletenky