OFFICE SHOES

OFFICE SHOES Stylové kousky od Skechers, Vans a Puma za výhodné ceny!👟🔴

* Nezobrazují se vám obrázky? Klikněte sem pro zobrazení této zprávy ve vašem prohlížeči.
OFFICE SHOES
Novinky Akce Dámské Pánské Dětské
Skechers 
Bobs Squad Chaos-coo
Skechers
Snoop One-boss Life
Skechers 
Infinite Heart Light
Puma 
Mayze Jr
Puma 
Caven 2.0
Puma
Carina Street Mid
Vans
Knu Stack
Vans
Old Skool
Vans 
Jn Rowley Classic
V PŘÍPADĚ OTÁZEK NÁS KONTAKTUJTE:

Telefon: +420 777 051 055 | E-mail: officeshoes@officeshoes.cz

Facebook Instagram Blog
Všechny uvedené produkty jsou skladem pouze do vyprodání zásob. Ceny, slevy a možnosti doručení v tomto newsletteru mají pouze informativní charakter. Společnost Shoebox CZ s.r.o. si vyhrazuje právo na jejich změnu, ceny jsou platné v době odeslání tohto newsletteru.
Odhlásit se z odběru Kontakty Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů Záruka Dodání
Shoebox CZ s.r.o.
Václavské náměstí 66, 110 00 Praha
Zákaznická linka: +420 777 051 055
E-mail: officeshoes@officeshoes.cz
Pokud v budoucnu nechcete dostávat novinky, klikněte na tlačítko "Odhlásit se z odběru" nebo odešlete e-mail našemu zákaznickému servisu. Shoebox CZ s.r.o. uchovává informace, které takto obdrží jako důvěrné a použije je výhradně pro účely objednávání a zasílání novinek, neposkytne je žádným způsobem třetím stranám. Veškeré poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány a uchovávány v souladu se zák. č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, všemi relevantními předpisy, směrnicemi, nařízeními a GDPR.
kara vyprodej reserved vyprodej dedoles slevový kupon sinsay vyprodej bon prix poštovné zdarma slevový kod dedoles slevovy kod decathlon vasky slevový kod planeo slevový kod lidl shop slevy lelosi slevovy kod slevový kupon dedoles lidl sleva 20 na vše slevovy kod lelosi darkovy poukaz zalando slevy lidl shop sleva lidl shop notino darkove sady bagind sleva hervis akce 2 1 cropp vyprodej Baťa slevový kód 25% honzovyletenky