Lounge by Zalando

Lounge by Zalando Dopřejte si trochu obuvní terapie 💖

Stejně očekávané jako prázdniny.  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ 
Doručení domů zdarma od 999 CZK*
Ponořte se do naší kolekce plavek: od klasických bikin s vázačkami až po rafinované jednodílné plavky s výstřihem halter.

Objevte také naši novou letní edici tělových mlh: jsou stejně lehké jako podmanivé.
Splývavé kalhoty s l...
Dlouhé džínové šortk...
Krátké proužkované š...
Krátké popelínové ba...
Splývavé midi šaty s...
Kožená bunda biker
*Doprava zdarma pouze na produkty z nové kolekce, na které se nevztahuje žádná sleva.
Novinky Šaty
džíny Topy a body
kalhoty Obuv
Doručení domů zdarma od 999 CZK
Prodloužená lhůta pro vrácení
Vyzvednutí online objednávek na prodejně je dostupné
Najděte prodejnu
@Stradivarius
Spotify Tiktok Instagram Facebook Twitter Youtube
Pokud se tento e-mail nezobrazuje správně,klikněte sem..
V případě dalších dotazů navštivte sekci s nápovědou na našich webových stránkách.
Tento e-mail jste obdrželi jménem společnosti Inditex Česká republika, s.r.o. a/nebo STRADIVARIUS ESPAÑA, S.A., protože jste nám v minulosti udělili souhlas se zasíláním obchodních sdělení od značky STRADIVARIUS. Nezapomínejte, že podrobnější informace o tom, jak používáme vaše osobní údaje a jaká jsou vaše práva, najdete v zásadách ochrany soukromí, které jsou k dispozici na webových stránkách STRADIVARIUS, a/nebo zasláním.
Pokud se chcete odhlásit, klikněte zde. V případě dalších dotazů navštivte sekci s nápovědou na našich webových stránkách.
kara vyprodej reserved vyprodej dedoles slevový kupon sinsay vyprodej bon prix poštovné zdarma slevový kod dedoles slevovy kod decathlon vasky slevový kod planeo slevový kod lidl shop slevy lelosi slevovy kod slevový kupon dedoles lidl sleva 20 na vše slevovy kod lelosi darkovy poukaz zalando slevy lidl shop sleva lidl shop notino darkove sady bagind sleva hervis akce 2 1 cropp vyprodej Baťa slevový kód 25% honzovyletenky