Designový nábytek Alax

Designový nábytek Alax Vydělávejte s Alax – stačí doporučit známým!

Nevidíte obrázky? Klikněte sem
Alax logo
Vydělávejte s naším programem
U nás nemusíte jen nakupovat, naopak si můžete jednoduše začít vydělávat! Stačí být součástí klubu Alax a doporučit nás svým přátelům a známým. Z každé jejich uzavřené objednávky vám pak přistane v Alax účtu 5 % částky. Tyto peníze pak můžete využít na svůj nákup nebo si je nechat vyplatit na bankovní účet. To zní skvěle, že?
O affiliate programu >
Registrace do Alax Klubu >
Jak funguje náš provizní program?
Počátečním krokem je registrace do klubu Alax. Poté pod záložkou Moje provize najdete unikátní doporučující odkaz, který můžete komukoli poslat. Všechny nákupy vašich známých pak budou neprodleně generovat provize přímo na účtu. O každé provizi se okamžitě dozvíte prostřednictvím automatického e-mailu. A ani vaši známí nepřijdou zkrátka. Nákupem přes váš odkaz získají 5% slevu. Čím více doporučení odešlete, tím větší částku si u nás můžete vydělat!
Jak si výdělek vybrat?
Svou provizi můžete využít dvěma způsoby. Tím prvním je čerpání částky na slevu na váš vlastní nákup na e-shopu Alax. Kliknutím na tlačítko “Chci slevový šek” snadno požádáte o vystavení slevového kupónu. Druhým způsobem je převedení peněz z provize na bankovní účet. V tomto případě na svém účtu Alax klikněte na tlačítko "Vyplatit peníze" a my vám částku brzy zašleme.
Showroom Corso
Office Wave by Alax
Corso Karlín, Křižíkova 237/36C, Praha 8
186 00
Showroom Urxova
Alax spol. s.r.o.
Urxova 2, Praha 8 - Karlín
186 00

Potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na alax@alax.cz
nebo zavolejte na +420 601 132 492

Facebook Twitter Instagram Blog


Tento email byl odeslán na adresu male@nuslet.cz.
Odesilatelem je Designový nábytek Alax, pr@alax.cz. Tento e-mail je podle zákona obchodním sdělením.
Z odběru se můžete odhlásit.
kara vyprodej reserved vyprodej dedoles slevový kupon sinsay vyprodej bon prix poštovné zdarma slevový kod dedoles slevovy kod decathlon vasky slevový kod planeo slevový kod lidl shop slevy lelosi slevovy kod slevový kupon dedoles lidl sleva 20 na vše slevovy kod lelosi darkovy poukaz zalando slevy lidl shop sleva lidl shop notino darkove sady bagind sleva hervis akce 2 1 cropp vyprodej Baťa slevový kód 25% honzovyletenky