"bikero.cz"

"bikero.cz" 💣Poslední bikero e-bike camp v Novém Městě na Moravě!💥

Poslední letošní kurz! ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

Překonejte svůj strach!

Otevřít v prohlížeči

Bikero.cz
bikero


Poslední letošní bikero e-bike camp s Michalem Prokopem. Tentokrát se bude konat v Novém Městě na Moravě, kde se každý rok koná mistrovství světa v Cross-country a díky tomu nabízí spoustu překážek a nových výzev.


Tentokrát se zaměříme na obtížnější překážky, které byste se do teď váhali překonat. Čekají vás různé typy zatáček, dropy, skoky nebo přejezd místní rock garden.
Posuňte svoje dovednosti na elektrokole ještě dál!

Více info

Věděli jste, že...?

Za pomoci tomografického vyšetření bylo zjištěno, že v porovnání se situací před jízdou se po ní zvyšuje množství opiodních hormonů v čelním laloku a limbickém systému. Díky nim se dostavuje pocit štěstí a spokojenosti, takže se nám během jízdy zlepší nálada, získáme pozitivní pohled na svět a zbavíme se únavy.

...a mnohem víc novinek najdete na bikero.cz

Doprava zdarma nad 2000 Kč

DOPRAVA ZDARMA NAD 2000 KČ

kamenné prodejny bikero Praha a Hradec Králové

KAMENNÉ

PRODEJNY

vrácení zboží do 60dnů

60 DNÍ NA

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

servis bikero

ODBORNÝ

SERVIS

Bikero.cz
kara vyprodej reserved vyprodej dedoles slevový kupon sinsay vyprodej bon prix poštovné zdarma slevový kod dedoles slevovy kod decathlon vasky slevový kod planeo slevový kod lidl shop slevy lelosi slevovy kod slevový kupon dedoles lidl sleva 20 na vše slevovy kod lelosi darkovy poukaz zalando slevy lidl shop sleva lidl shop notino darkove sady bagind sleva hervis akce 2 1 cropp vyprodej Baťa slevový kód 25% honzovyletenky